KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9851628
nr 985 1628
Olof Thunman
(1879-1944), Sverige
Blandteknik, Olof Thunman (1879-1944), Tall, signerad -23. 43x58
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 5 oktober 2015
kl 18:36:17
1.000 kr
1.500 kr
2.200 kr
Olof Thunman
Läs mer om Olof Thunman
Halvkristall